O nas

Fpsystem to zespół specjalistów - nie tylko programistów, ale i fachowców z tych dziedzin, dla których powstają nasze systemy.

Wiemy, że aby stworzyć program, który będzie rzeczywiście przyjazny dla użytkownika i jednocześnie pomocny dla jego firmy, trzeba dobrze poznać specyfikę pracy i potrzeby danego klienta. Dlatego przy tworzeniu kolejnych programów korzystamy również z wiedzy merytorycznej przyszłych klientów. Co więcej, na etapie wdrożenia dopasowujemy nasze produkty do ich potrzeb, a jest to dopiero początek naszej współpracy. Jesteśmy nie tylko twórcą systemów, ale też opiekujemy się nimi, uaktualniamy je i doskonalimy zgodnie ze zmieniającymi się realiami prawnymi, rozwijającą się technologią i wynikającymi z bieżącej działalności potrzebami.

Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów – w zależności od potrzeb jest to kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy, czy też przy pomocy wybranych komunikatorów.

Oferujemy nie tylko szkolenia z zakresu użytkowania programów, ale często wspieramy naszych klientów również wiedzą merytoryczną, czy nawet pomagamy w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ich projektów.

Nasze cechy to profesjonalizm i przyjazne nastawienie do użytkowników naszych systemów, dzięki temu współpraca układa się zawsze dobrze, ku zadowoleniu obu stron. Rozumiemy problemy i potrzeby naszych klientów, co jest możliwe dzięki temu, że w naszym zespole są osoby z doświadczeniem zawodowym zarówno w branży muzealnej, bibliotecznej, jak i logistycznej.

DEKLARACJA ZACHOWANIA POUFNOŚCI

Referencje